axide

Statystyki Styczeń 2021

Mamy już luty, więc pora na styczniowe podsumowanie miesiąca w statystykach. Jak więc prezentował się Axide po nowym roku? 

Styczeń jest dość istotnym miesiącem dla naszych nadchodzących działań. Ustala pewnego rodzaju bazę, do której będziemy równać wszystkie kolejne okresy w 2021 roku. Zacznijmy od unikalnych wyświetleń.

Nieznaczny spadek unikalnych wyświetleń

Jeżeli porównujemy dane do poprzedniego miesiąca, to trzeba zauważyć, że nastąpił nieznaczny spadek użytkowników. Nie jest on jednak jakoś mega tragiczny – raptem 15 unikalnych wyświetleń, które idzie bardzo szybko odrobić.

statystyki userzy styczeń 2021 axide

Wzrost ogólnej liczby wyświetleń

Co ciekawe spadek userów, nie wpłynął negatywnie na ogólną liczby wyświetleń. Wręcz udało nam się nawet wykręcić o wiele więcej odsłon niż w grudniu.

pageviews statystyki styczeń 2021 axideCo dalej?

Koniec lutego oraz początek marca, będzie dla nas czasem wzmożonego wysiłku. Zamierzamy trochę przebudować sposób działania Axide, tak żeby lepiej pasował do obecnych trendów. Dodatkowo chcemy także zacząć tworzyć dłuższe teksty, które w założeniu mają nam pomóc w pozycjonowaniu strony.

Co z tego wyjdzie? Zobaczymy w kwietniu, kiedy pojawią się pierwsze istotne dane.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.