axide news

Statystyki Październik 2021

Koniec miesiąca już był, więc można z czystym sumieniem wstawić statystyki za poprzedni… poprzedni miesiąc. 

I zanim przejdę do omówienia danych październikowych, to od razu pragnę zaznaczyć, że być może, będzie to ostatni tego typu wpis. Dlaczego? Bo będąc zupełnie szczerym – większość z was ma w dupie naszą transparentność. Smutne – tak. Prawdziwe – też. Ale jak to mawiają: nie jest to już nasz problem.

Co my tu mamy?

Przejdźmy jednak do. Kolejny miesiąc – kolejne spadki, które w porównaniu z danymi listopadowymi (tak, takowe już posiadamy) wypadają w zasadzie podobnie. Nasuwa mi się tutaj jeden wniosek, który zostawię jednak dla siebie, bo jak mawia klasyk: Kto ma wiedzieć, ten wie.

statystyki userzy październik 2021 axide

A tutaj?

Wyświetlenia ogólne to w zasadzie kalka unikalnych. Znowum mamy więc widoczny spadek oraz liczbę, która pokrywa się z tym, co widzieliśmy w poprzednich miesiącach. Nie ma tutaj zbytnio nad czym się rozwodzić.

pageviews statystyki październik 2021 axide

To gdzie jesteśmy?

Gdybym zażartował, że na początku stycznia 2020, to pewnie zbytnio bym się nie pomylił. Aczkolwiek mamy rok 2021 i wiemy więcej niż przed rokiem. Dlatego też zaczynamy wprowadzać potrzebne zmiany, które – miejmy nadzieję, pozwolą nam dostosować nasze treści, do potrzeb naszych odbiorców.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.