axide

Statystyki Marzec 2021

Kolejna garść statystyk dotyczących strony – tym razem za marzec.

Marzec okazał się znowu stabilny dla naszych statystyk. Mamy więc drobne spadki, ale nie są one na tyle drastyczne, żebyśmy musieli wszczynać alarm.

Spadek unikalnych wyświetleń

Co prawda tylko o 10, ale sam spadek jest dość mocno widoczny na wykresie. Powodem takiego stanu rzeczy, są duże wahania wyświetleń, które miały miejsce w omawianym miesiącu. Wiele z zaznaczonych punktów nie pokrywa się z ogólnym trendem, przez co wspomniana zmiana jest mocno wyróżniona.

statystyki userzy marzec 2021 axide

Wzrost wyświetleń

Jeżeli chodzi o same wyświetlenia strony, to mamy tutaj lekki wzrost w stosunku do poprzedniego miesiąca. Nadal jednak wykres cechuje się dużą amplitudą, która na pierwszy rzut oka, nie pozwalają określić dokładnych zmian w strukturze odbiorców.

pageviews statystyki marzec 2021 axide

Plany na II kwartał

Za główny cel do osiągnięcia w drugim kwartale tego roku, obieramy sobie generowanie powyżej 500 unikalnych wyświetleń w miesiącu. Czy uda nam się to zrobić? Zobaczymy, natomiast w moim odczuciu, jest to cel jak najbardziej do zrealizowania.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.