axide

Statystyki Maj 2021

Informacje na temat statystyk jakie osiągnęła strona Axide.pl w maju.

Standardowa garść informacji na temat statystyk wygenerowanych przez stronę w poprzednim miesiącu. Wygląda na to, że w maju wraca wszystko do normy.

Powrót do normy

Spadek liczby unikalnych wejść na stronę o 136 jest dosyć interesujący. Jeżeli jednak powiąże się go z ostatnio usuwanymi kontami na naszej stronie, to wszystko zaczyna układać się w całość. Tak jak przypuszczaliśmy, większa część wygenerowanego ruchu w kwietniu, mogła wynikać z działań botów, które w końcu odnalazły naszą stronę.

statystyki userzy maj 2021 axide

Tutaj tak samo

Podobnie ma się sytuacja w przypadku liczby wyświetleń Axide. Spadek o 1225 w dużej mierze wynika z wcześniej opisanych, pustych wejść na stronę.

pageviews statystyki maj 2021 axide

Stagnacja w statystykach

To co zaczyna powoli zastanawiać, to swoista stagnacja jeżeli chodzi o wygenerowane liczby. Z jednej strony utrzymują się one na mniej więcej tym samym poziomie. Z drugiej – nie są dla nas satysfakcjonujące. Jeżeli nie uda nam się w najbliższym czasie poprawić tych wyników, to będziemy musieli dość mocno zweryfikować dalsze działania.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.