axide

Statystyki Luty 2021

Mamy marzec, więc pora na kolejne podsumowanie wyświetleń. Jak prezentują się statystyki strony Axide.pl za luty? 

Kolejny miesiąc i kolejna porcja informacji, na temat zasięgów osiąganych przez naszą stronę www. Jak tym razem prezentują się wyświetlenia?

Unikalne wyświetlenia na plus

W lutym udało nam się zwiększyć liczbę unikalnych odbiorców o około 40 osób. Oczywiście wśród nich, mogą znajdować się ludzie, którzy wchodzili na naszą stronę przy użyciu różnych sprzętów (PC oraz smartfon), niemniej jednak nastąpił wzrost tej statystyki w stosunku do poprzedniego miesiąca.

statystyki userzy luty 2021 axide

Ogólne na minus

Trochę gorzej ma się sprawa z ogólnymi wyświetleniami. Tutaj zanotowaliśmy w ciągu miesiąca spadek o około 12 wyświetleń. Nie jest to dużo, ale na pewno będziemy musieli przyjrzeć się niektórym newsom, które będą publikowane w najbliższym czasie.

pageviews statystyki luty 2021 axide

Co dalej?

Nie zdziwię się, jeżeli marzec przyniesie znowu zbliżone dane. Wydaje się, że obecna formuła funkcjonowania całego serwisu, zwyczajnie się gdzieś wyczerpała i trzeba poszukać nowych pomysłów.

Takowe najprawdopodobniej zobaczycie na początku kwietnia – o ile uda nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.