axide

Statystyki Czerwiec 2021

Jak wyglądały statystyki strony Axide.pl w czerwcu?

Tym razem zanotowaliśmy niezłą obsuwę, ale musicie nam wybaczyć – okres wakacyjny rządzi się własnymi prawami. Jak jednak tym razem wyglądają liczby z naszej strony?

Unikalne wyświetlenia

Patrząc po ilości userów, można powiedzieć, że końcówka drugiego kwartału przynosi nam dokładnie to, czego mogliśmy się spodziewać. Mamy więc spadek do około 350 unikalnych wyświetleń, który… Niezbyt nam pasuje.

Wygląda jednak na to, że dobiliśmy do pewnej ściany, której zburzenie może okazać się zwyczajnie mało opłacalne. Na pewno w nadchodzących miesiącach, będziemy musieli rozważyć wszystkie możliwe opcje.

statystyki userzy czerwiec 2021 axide

Wyświetlenia strony w ujęciu ogólnym

Do tego oczywiście dochodzą jeszcze statystyki ogólne wyświetleń strony. Tutaj możemy zauważyć spadek w stosunku do poprzedniego miesiąca. Średnio jeden użytkownik, generuje około trzy wejścia. Nie jest więc kolorowo.

pageviews statystyki czerwiec 2021 axide

Jakie plany na III kwartał?

Gdyby kogoś to interesowało – statystyki za lipiec na razie prezentują się jeszcze gorzej, także najprawdopodobniej, III kwartał będzie decydujący dla dalszych losów tej strony.

Ciężko na chwilę obecną stwierdzić, co faktycznie możemy zrobić.  Być może zmienimy bardzo drastycznie rodzaj publikowanego contentu. W grę wchodzi także zamknięcie strony – bo jeżeli nie ma zapotrzebowania na tego rodzaju treści, to jakby nie patrzeć, ich dalsze tworzenie mija się zwyczajnie z celem.

No cóż, tyle na dzisiaj. Kolejne podsumowanie statystyk w sierpniu.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.