axide

Startujemy z Axide.pl

Oficjalnie możemy ogłosić, że strona Axide.pl jest już dostępna dla wszystkich. Możecie więc zakładać konta i korzystać z naszych usług.

Czym jest Axide.pl? Więcej na ten temat znajdziecie na naszej podstronie, gdzie opisaliśmy w pigułce nasze plany na najbliższe miesiące. Dla was obecnie najważniejsze jest to, że uruchomiliśmy na starcie kilka usług. Więcej na ich temat możecie przeczytać w regulaminie.

Ogłoszenia

Nie ukrywamy, ze w 2020 roku, ma to być nasza usługa flagowa. Chcemy rozwinąć ten element na tyle, żeby przynosił nam odpowiednie korzyści w przyszłości.

Co prawda macie już możliwość kupienia wyróżnionego ogłoszenia, ale na razie polecamy się z tym wstrzymać – przynajmniej do czasu, gdy pojawi się więcej ogłoszeń.

Partnerstwa – pakiet srebrny

O ile ogłoszenia to dość nowy pomysł, o tyle partnerstwa, to w zasadzie pozostałość po poprzedniej marce, która była podpięta pod tę stronę.

Z racji iż mamy pewne doświadczenia z tym modelem, postanowiliśmy ograniczyć darmową reklamę do 8 projektów. Chcemy zawiązać z nimi o wiele bliższą współpracę, niż miało to miejsce chociażby w przypadku Syclik.pl. można zażartować, że w tym przypadku, idziemy bardziej w jakość niż ilość.

Obecnie wolne są jeszcze 3 sloty, także kto pierwszy, ten lepszy!

Partnerstwa – pakiet złoty

Pakiet złoty, to coś co dopiero testujemy. Chcemy sprawdzić, czy będą chętni na tego typu płatną usługę. Nie ukrywamy, że jeżeli ten projekt ma przetrwać, to będzie musiał zacząć zarabiać na swoje utrzymanie. Wprowadzenie rozszerzonego partnerstwa jest logicznym działaniem. Jeżeli nie wypali – to trudno, znajdziemy coś innego, za co będziecie chcieli zapłacić! 😀

Odnośnie samych finansów pojawi się jeszcze oddzielny post, ale w pierwszej kolejności chcemy przedstawić wam naszych partnerów.


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.