spectres gaming news

Spectres Gaming odpada z turnieju N.G.U

Spectres Gaming pożegnał się z turniejem N.G.U, na etapie ćwierćfinału.

Spectres Gaming rozegrał spotkanie ćwierćfinałowe w ramach turnieju N.G.U. Była to walka o awans do dalszej części zmagań – czyli półfinałów. Mecz był transmitowany na platformie YouTube.

Jakieś problemy?

Zawodnicy Widm zmierzyli się w ćwierćfinale z zespołem Ace FiVe. Mecz został rozegrany w trybie BO3. Pierwszą mapą był Inferno. Spectres Gaming radziło sobie na niej świetnie.

Po zmianie stron prowadzili wynikiem 13:2 i wtedy nagle czar prysł.  Grając po stronie terrorystów – mimo problemów, ostatecznie udało im się wywalczyć tę mapę wynikiem 16:11.

Comeback is real?

Następnie ekipy przeniosły się na Traina. Tutaj ponownie to Spectres radziło sobie lepiej, nawet w pewnym momencie prowadzili wynikiem 10:5 i nagle ponownie pojawiły się problemy. Zawodnicy próbowali się ratować, lecz ostatecznie przegrali tę mapę wynikiem 16:14.

Koniec czasu…

Jak się okazało, czas gonił zawodników Spectres Gaming, a to za sprawą spotkania w lidzę ARRMY, która była traktowana przez nich priorytetowo. Trzecia mapa, czyli Dust II nie przyniosła więc oczekiwanego rezultatu, bowiem Spectres przegrał ją wynikiem 16:10, odpadając ostatecznie z turnieju N.G.U.

Co z ARRMY?

Mecz w lidzę ARRMY oczywiście się odbył. Był on dość lekkim spotkaniem, które zakończyło się wynikiem 16:5 dla zespołu Spectres Gaming.

Spectres Gaming CS:GO:

  • Kacper Bachan2k Bachanek
  • Kamil Frex Balicki
  • Daniel JJ Siedlikowski
  • Max S1lencer Zawadzki
  • Patryk Rahim1K Adamczyk

Źródło: Spectres Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.