spectres gaming news

Spectres Gaming bez głównej dywizji CS:GO

Spectres Gaming pożegnał się ze swoją dotychczasową dywizją CS:GO.

Spectres Gaming poinformował swoich fanów o zakończeniu współpracy z dotychczasową dywizją CS:GO.

Atmosfera to podstawa

Po dwóch miesiącach gry, Spectres Gaming został zmuszony pożegnać swój podstawowy skład. Głównym powodem tej decyzji była toksyczna atmosfera wokół zespołu, która odbijała się na psychice i wynikach samych zawodników.

Problemy Spectres Gaming

Jak się okazało, nie był to jedyny czynnik. Oprócz atmosfery, problemem były także prywatne sprawy zawodników oraz odejścia graczy z zespołu. Budowanie nowego składu przestało być więc priorytetem, a gracze zajmowali się bieżącymi problemami.

Ostatecznie organizacja poinformowała, że ze składem pożegnali się: Patryk Rahim1K Adamczyk, Kamil Frex Balicki oraz Daniel JJ Siedlikowski.

Ktoś pozostał?

W organizacji pozostała dwójkach graczy – mianowicie:  Kacper Bachan2k Bachanek i Max S1LENCER Zawadzki. Obecne plany zespołu to: dogranie kwalifikacji turnieju ARRMY i próba dostania się do głównego turnieju. W wyniku wymuszonych roszad, Spectres zrezygnował pozostałych rozgrywek: Magic Cup oraz QuicklyLeague.

Źródło: Spectres Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.