sative

Sative z wygraną i przegraną w ESEA Intermediate #37

Wyniki Sative w dwóch meczach rozgrywanych w ramach 37 sezonu ESEA Intermediate.

Sative po ostatnim przełamaniu się i wygraniu pierwszego pojedynku w ESEA Intermediate #37, rozegrało kolejne mecze w ramach tych zmagań.

Zwycięstwo – fakt czy sen?

Pierwszy z omawianych tutaj pojedynków, S-ki rozegrały z Machine Soldiers na mapie Nuke. Początki jednak były bardzo trudne i po dość nieudanej pierwszej połowie, Sative przegrywało wynikiem 4:11.

Powrócili jednak w pięknym stylu, wygrywając mecz wynikiem 16:11 oraz przedłużając swoją passę wygranych do dwóch zwycięstw z rzędu.

Kolejny comeback?

Drugi mecz zawodnicy Sative rozegrali z  Illés Akadémia Spirit na mapie Overpass. Podobnie jak w przypadku pierwszego spotkania i tutaj Sative radziło sobie na początku o wiele gorzej niż przeciwnik, czego efektem było zakończenie pierwszej połowy wynikiem 5:10.

Po zmianie stron, Sative wciąż gonił wynik. Raz wychodziło to polskiej drużynie lepiej, a raz gorzej. Przy wyniku 10:15 S-ki próbowały powrócić do spotkania i prawie im się to udało. Ostatecznie jednak rywale zatrzymali ich szarżę, a sam mecz zakończył się wynikiem 14:16.

Źródło: Sative


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.