sative

Sative z remisem w 4 sezonie Immunity

Sative remisuje swoje spotkanie w 4 sezonie Immunity.

Sative w czwartek rozegrało swój pierwszy ligowy mecz w 4 sezonie Immunity. Ich rywalem była ekipa kryjąca się pod nazwą: Zawisza Bydgoszcz eSports.

Tylko remis?

Zespół Sative ostatecznie zremisował 1:1, co oznacza, że podzielił się punktami ze swoim rywalem. Z pewnością nie jest to miłe uczucie dla obu ekip, ponieważ jak dobrze wiemy, każdy woli raczej wygrywać niżeli zadowalać się swoistym brakiem rozstrzygnięcia.

Dobry początek

Pierwszy pojedynek został rozegrany na mapie Train, gdzie zawodnicy Sative po zaciętym pojedynku, wygrali ją wynikiem 16:13.

Overpass na wagę remisu

Ostateczna potyczka o trzy punkty, została rozegrana na planszy Overpass. W tym przypadku Zawisza Bydgoszcz eSports odkuł się za poprzednią mapę i wręcz zmiażdżył Sative wynikiem 16:6, co zakończyło się podziałem punktów.

Kiedy następny mecz?

Kolejna kolejka wystartuję w następny czwartek. W momencie publikacji newsa, nie poznaliśmy jeszcze kolejnego rywala Sative.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.