sative

Sative z kolejnym remisem w Immunity

Sative zdobywa drugi remis w 2 kolejce ligi CS:GO Immunity.

Sative wciąż bez zwycięstwa w Immunity? Na to wygląda. W Czwartek o godzinie 20:00 został rozegrany kolejny mecz w ramach wspomnianej ligi.

Kolejny remis

W drugiej kolejce Immunity, Sative zmierzyło się z ekipą NNG Esport. Ostatecznie obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

Rozgrywki było transmitowanie na platformie Twitch, a komentował je Przemek prz3m0 Osuchowski.

Wyniki map w meczu Sative vs NNG Esport w ramach Immunity:

  • Sative 4:16 NNG Esport
  • Sative 16:8 NNG Esport

Kiedy następne spotkanie?

W tym momencie wiemy tylko tyle, że trzecia kolejka ruszy w czwartek. Rywal Sative wciąż jednak jest nieznany. Info na jego temat zapewne pojawi się dopiero we wtorek.

Drobna uwaga

W tym momencie pozwolimy sobie na odrobinę prywaty, ale nie ukrywamy, że brak terminarza, to dla nas trochę dziwna sytuacja. Tym bardziej, że przecież mecze są rozgrywane w systemie ligowym, więc przygotowanie rozpiski spotkań dla wszystkich drużyn, nie powinno stanowić większego problemu.

Nie mamy jednak na te kwestie bezpośredniego wpływu, więc pozostaje nam się dostosować do panującej sytuacji.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.