sative

Sative nadal bez awansu do Project Focus

Sative wzięło udział w kolejnych kwalifikacjach do turnieju CS:GO Project Focus.

Zespół Sative w drugim turnieju kwalifikacyjnym, nie zdołał wywalczyć awansu do głównych rozgrywek CS:GO od Project Focus.

Wygrana i przegrana

Początek zmagań był dla Sative bardzo udany. Ich zawodnicy pokonali zespół WiZ.gg wynikiem 16:10. O wiele gorzej drużyna zaprezentowała się jednak w drugim spotkaniu, gdzie jej przeciwnikiem było ToryLanez. Tutaj to przeciwnicy okazali się lepsi, wygrywając mapę wynikiem 16:10.

Wyniki spotkań Sative w drugich kwalifikacjach do Project Focus:

  • Sative 16:10 WiZ.gg
  • Sative 10:16 ToryLanez

Podoba sytuacja w pierwszym turnieju kwalifikacyjnym

Było to drugie podejście Sative do tych kwalifikacji. W pierwszym turnieju zawodnicy organizacji pokonali Jagudki.GG 16:6, po to tylko, żeby w kolejnym meczu przegrać 7:16 z Superion Gaming Purple.

Wyniki Sative w pierwszych kwalifikacjach do Project Focus:

  • Sative 16:06 Jagudki.GG
  • Sative 07:16 Superion Gaming Purple

Zespół nadal walczy

Oczywiście przegrana w drugim turnieju to nie koniec walki Sative o awans. Kolejna szansa nadarzy się już 25 stycznia. Mamy nadzieję, że upór graczy zostanie ostatecznie wynagrodzony i Sative wywalczy upragnionego slota.

Źródło: Sative


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.