rising flame esports news

RisingFlame esports bez dywizji CS:GO oraz z otwartą rekrutacją

RisingFlame esports od pewnego czasu nie posiada już dywizji CS:GO. Dodatkowo organizacja prowadzi rekrutację oraz w międzyczasie znalazła nowego menedżera do spraw social mediów.

RisingFlame esports niedawno postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym zespołem CS:GO. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u organizacji, głównymi powodami decydującymi o podjęciu takiej a nie innej decyzji, był brak chemii wśród zawodników oraz częste sprzeczki, które na pewnym etapie, stały się nie do zniesienia.

Odmienne zdanie graczy

Co ciekawe, byli gracze mają raczej odmienne zdanie na ten temat i wskazują na konflikt pomiędzy dwoma zawodnikami dywizji: nexillą oraz Matzim (drugi z wymienionych jest jednocześnie właścicielem organizacji). Ponoć problem stanowiła wizja dalszego rozwoju zespołu, która w przypadku obu wspomnianych zawodników, różniła się diametralnie.

RisingFlame esports poszukuje nowego składu CS:GO

Obecnie RisingFlame poszukuje nowej dywizji CS:GO, która chciałaby reprezentować barwy Płomieni. Więcej informacji na temat samej rekrutacji, możecie zaczerpnąć poprzez napisanie wiadomości prywatnej na fanpage RisingFlame esports.

Nowa osoba w organizacji

Kolejną zmianą, jaka zaszła w RisingFlame esports, jest pozyskanie nowego menedżera do spraw mediów społecznościowych. Za ten aspekt funkcjonowania organizacji będzie od teraz odpowiadał Kuba Sawu Kuszel.

Dotychczas nie miał zbyt wiele okazji żeby się wykazać, ale miejmy nadzieję, że wraz ze znalezieniem nowego zespołu CS:GO, to się zmieni.

Otwarta rekrutacja

Ponadto organizacja nadal poszukuje ludzi na stanowisko: menedżera dywizji CS:GO, menedżera dywizji Assetto Corsa, castera, content menedżera. Jeżeli jesteście zainteresowani pełnieniem którejś z tych funkcji, to zapraszamy oczywiście do wysyłania wiadomości prywatnej na fanpage RisingFlame esports.

Źródło: RisingFlame esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.