polarist gaming news

Polarist Gaming z 2 miejscem w Young Tigers League

Polarist Gaming zajmuje 2 miejsce w  Young Tigers League.

Zespół CS:GO reprezentujący Polarist Gaming, po kilku miesiącach zmagań zajął ostatecznie drugie miejsce w rozgrywkach Young Tigers League.

Przebieg finału Young Tigers League

W finale turnieju, zawodnicy Polarnych zmierzyli się z ekipą Tory Lanez. Wynik końcowy to 2:1 w mapach (12:16, 16:13, 4:16) dla przeciwników Polarist.

Ćwierćfinał KDV CS

Dobre wieści docierają za to z innego turnieju – KDV CS. Tam Polarist Gaming pokonał niedawno w ćwierćfinale zespół Pummel party z ziaja wynikiem 2:0 w mapach (16:11, 16:6).

Występ w Zula Europe Masters #45

W międzyczasie swoje mecze rozegrała także dywizja Zula, która wzięła udział w Zula Europe Masters #45. W pierwszej rundzie zespół pokonał N[e]W GeneratioN wynikiem 10:2, natomiast w drugiej, musiał uznać wyższość Holosight, które pokonało zawodników Polarist Gaming 10:7.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.