polarist gaming news

Polarist Gaming przegrywa półfinał w KDV CS

Polarist Gaming żegna się z marzeniami o finale KDV CS.

Polarist Gaming w ostatni wtorek przystąpiło do półfinałowego spotkania w KDV CS. Walka toczyła się o awans do wielkiego finału, a mecz, który miał decydować o tym czy Polarist Gaming się w nim pojawi, był rozgrywany przeciwko ekipie Jesieniary.

Przegrana w półfinale

Niestety, ale po spotkaniu półfinałowym, Polarist Gaming mogło już tylko pomarzyć o finale KDV CS. Mecz ten był rozgrywany w systemie BO3. Polarni przegrali obydwie mapy, dwukrotnie wynikiem 12:16.

Mecz o trzecie miejsce

Mecz o trzecie miejsce został rozegrany w środę, a jego wynik możecie znaleźć w jednym z kolejnych newsów na naszej stronie.

Czy dywizja Zula poradziła sobie lepiej?

Dywizja Zula również tego samego dnia rozgrywała spotkanie w IDC/GAMES Championship Qualifier #1. Niestety i im nie poszło. Zespół Polarist przegrał obydwa spotkania wynikiem 2:10 i 3:10.

Źródło: Polarist Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.