polarist gaming

Polarist Gaming otwiera rekrutację

Polarist Gaming rozpoczęło poszukiwania trenra CS:GO oraz menedżerów do dywizji.

Polarist Gaming rozpoczyna poszukiwania: trenera do własnej drużyny CS:GO oraz menedżerów do poszczególnych dywizji, które będą lub reprezentowały barwy organizacji. Poniżej prezentujemy wymagania dotyczące pierwszego z wymienionych stanowisk.

Wymagania dla kandydatów na stanowisko trenera CS:GO:

  • Umiejętność analizowania gry
  • Doświadczenie 2000h w CS:GO
  • Zaangażowanie w trening i mecze
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Doświadczenie drużynowe i lanowe
  • Umiejętności strategiczne

Menedżerowie dywizji

Polarist w przypadku menedżerów, nie ma zbyt wielkich wymagań. Praktycznie każdy może spróbować swoich sił w rekrutacji. Kandydat musi jednak posiadać pojęcie o danej grze (do wyboru: R6S, Fortnite, PUBG, Hearthstone i WoT). Mile widziane są także umiejętności, które przydają się w przypadku zarządzania większą grupą osób.

Jak się zgłosić?

Jeśli jesteś zainteresowany rekrutacją, wystarczy, że w pierwszej kolejności napiszesz wiadomość na fanpage organizacji. Ewentualnie, swoje zgłoszenie na konkretną pozycję, możesz wysłać na adres e-mail: polaristgaming@o2.pl.

Źródło: Polarist Gaming


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.