perun gaming

Perun Gaming z 3 zwycięstwami w SL

Perung Gaming posiada już 3 zwycięstwa w SL.

Nie ma co się oszukiwać, że zawodnicy Perun Gaming idą przez swoją fazę grupową jak burza. Zawodnicy rozegrali już 2 spotkania i każde z nich wygrali. Rozgrywki transmitowane są na platformie Twitch.

Mecz przeciwko RedLions e-sport

Pierwszym meczem dla Perun Gaming – otwierającym fazę grupową, było starcie przeciwko RedLions e-sport. Spotkanie zostało rozegrane w piątek na mapie Mirage.

Ostatecznie ekipa Lwów uległa wynikiem 16:9.

Mecz przeciwko ADHD Gaming

W sobotnim meczu, rywalem okazała się ekipa ADHD Gaming.  Ponownie potyczka została rozegrana na mapie Mirage.

To spotkanie zdecydowanie było o wiele cięższe dla zawodników Perun Gaming. Potrzebna była dogrywka, aby poznać zwycięzcę. Ostatecznie Perun wygrał mecz wynikiem 19:15.

Mecz przeciwko FiveMystics

Trzecie spotkanie zakończyło się także wygraną – tym razem z FiveMystics. Wynik spotkania 16:5 pozwolił zawodnikom Perun Gaming na awans do fazy play-off z pierwszego miejsca w grupie D.

Kto następny?

W obecnej sytuacji zawodnicy Perun są liderem swojej grupy. Dzięki temu będą mieli teoretycznie lepsze rozstawienie w kolejnej fazie tego turnieju.

Źródło: Perun Gaming


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.