panica gaming news

Panica.Gaming z 2 rezultatami spotkań w ESEA Open #37

Panica.Gaming rozegrała kolejne dwa mecze w ramach ESEA Open #37.

Panica Gaming po około 10 dniowej przerwie, ponownie wróciła na arenę międzynarodową, gdzie rozegrała kolejne już dwa pojedynki w ramach 37 sezonu ESEA Open.

Panica.Gaming tym razem bez problemów

Po wcześniejszym zakończeniu serii sześciu spotkań bez porażki i odnotowaniu przegranej w meczu na skandynawski zespół PathWatyEK, Spanikowani mieli szansę udowodnić, że był to tylko wypadek przy pracy.

Ich kolejny pojedynek został rozegrany na mapie Overpass przeciwko rosyjskiej formacji m7sterious. Mimo drobnych problemów, przy wyniku 10:10 udało im się wyjść na prostą. Zdominowali przeciwnika i zakończyli całe spotkanie wynikiem 16:11.

Kolejny wypadek przy pracy?

Dzień później w poniedziałek, Panica rozegrała dwunasty mecz w którym zmierzyła się z zespołem Herovith’. Tutaj jednak mieliśmy zupełnie inny rezultat.

Mecz był dla Spanikowanych srogim laniem. Panica.Gaming przegrała go ostatecznie wynikiem 16:5. Obecny bilans zespołu w ESEA Open to 8-4.

Wyniki spotkań Panica.Gaming w ESEA Open #37:

  • Panica.Gaming 16:11 m7sterious (Overpass)
  • Panica.Gaming 5:16 Herovith’ (Nuke)

Źródło: Panica.Gaming


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.