vevax team

Ostatnie wyniki VEVax Team

VEVax Team zaliczył świetny bilans spotkań w ostatnich kilku dniach

VEVax Team może być dumny ze swoich ostatnich poczynań w turniejach. Utrzymują świetny bilans w spotkaniach i nic nie zapowiada, żeby miało się to zmienić.

Mecz przeciwko drużynie Amarena Gaming w turnieju Yerbamate zakończył się wynikiem 16:13. Pozwoliło to zakwalifikować się reprezentantom VEVax do fazy play-off. W swojej grupie wygrali wszystkie spotkania nie ponosząc żadnej porażki. Czy zespół ten zdominuje rozgrywki również na kolejnym etapie?

Wyniki w turnieju PNL4

VEVax Team można obserwować również w turnieju PNL4. W ostatnim spotkaniu przeciwko VinictiV musieli podzielić się punktami ze swoimi przeciwnikami. Spotkanie było bardzo wyrównane, a na jednej z map doszło do dogrywki. Wyniki starcia: Nuke – 16:14, Mirage – 15:19.

Źródło: VEVax Team


Jeżeli macie dla nas jakieś ciekawe info o własnej: drużynie, organizacji, turnieju lub innym projekcie esportowym, to serdecznie zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi sycliknews.

Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku.