syclik

Najpopularniejsze newsy – październik 2018

Dzisiaj przyjrzymy się najpopularniejszym wiadomościom, które pojawił się na naszej stronie w październiku

Konkursu już nie ma, ale nadal będziemy starali się publikować miesięczne raporty – czasami z trochę dłuższym opóźnieniem, bo jednak  pierwszeństwo dalej mają u nas informacje na temat naszych partnerów. Poprzedni artykuł zebrał dość dobrą liczbę odbiorców, wiec mamy nadzieję, że trend zostanie utrzymany. Jeżeli chodzi o październik, to miało miejsce jedno dziwne wydarzenie.

Zasady publikowania statystyk

Standardowo w publikowanych statystykach, staramy się uwzględniać tylko newsy dotyczące naszych partnerów oraz te wiadomości, które pochodzą z informacji podsyłanych nam poprzez usługę Sycliknews. W tych zestawieniach staramy się pomijać nasze strony, a także newsy, które nie zostały opublikowane w danym miesiącu.

Anomalie wśród danych

Za sprawą historii, która ponoć pojawiła się na pewnej grupie, news na temat Devil Warriors podbił nam znacznie statystyki w październiku. Oczywiście musieliśmy go wykreślić z listy, ponieważ został on opublikowany we wrześniu.

Najpopularniejszy news

Nie możemy powiedzieć, że w październiku padł jakiś znaczący rekord. Po zliczeniu wszystkich waszych klików, okazało się, że wyrobiliśmy 2082 użytkowników i 8654 odsłon. Po odjęciu tych nabitych, zapewne wyszłoby coś w stylu: 1600 użytkowników i 8000 odsłon, co dalej nie jest złym wynikiem.

Najpopularniejsze wiadomości w październiku:

  1. Hippo Esport z nowym składem – 54 czytelników
  2. Ruszają zapisy do Play For Fame – 50 czytelników
  3. POLteam z akademią – 45 czytelników
  4. Team FragBites z rekrutacją – 39 czytelników
  5. Plany VinictiV na najbliższe miesiące – 35 czytelników

syclik

Eksperymenty na stronie

Należałoby także wspomnieć o kilku prowadzonych eksperymentach, jak chociażby: dodanie tabeli drugiego sezonu E-sport League czy też rozpoczęcie partnerstw dla streamerów. Udały się one tylko w pewnej części. Na temat tego drugiego projektu trochę bardziej rozpiszemy się w następnym tekście, natomiast jeżeli chodzi o wspomnianą tabelę, to zwyczajnie wina leży po naszej stronie, ponieważ nie mieliśmy wystarczającej ilości czasu, żeby ją aktualizować na bieżąco.

Następnym razem – jeżeli wpadniemy na taki pomysł, to na pewno będziemy musieli o wiele mocniej współpracować z daną ligą, żeby ten pomysł wypalił w 100%.

To tyle na temat październikowych statystyk. Oczywiście zapraszamy was do kolejnego podsumowania, które pojawi się w grudniu i będzie dotyczyło wyników listopadowych.


Jeśli macie do nas jakieś pytania, to wyślijcie je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy was także do obserwowania nas na Facebooku oraz Twitterze.