m4tthi w izraelskim zespole NOM Esports

Mateusz m4tthi Szambelan po ostatnim tułaniu się po miernych zespołach zaliczanych do reszty tego świata (bo chuj wie w sumie jak nazwać te mieszanki wawelskie z biedronki?), próbuje dalej swoich sił, poza polskimi ekipami. Tym razem trafił do Palestyń… A no tak – Izraelskiej organizacji NOM Esports.

Póki co zadebiutował on jedynie w w zamkniętych kwalifikacjach do CCT Season 2 Europe Series 1, gdzie jego drużyna ugrała ledwie jeden mecz w grupie i dostała wpierdol od pozostałych ekip, ostatecznie odpadając z rozgrywek. No cóż, przynajmniej mamy Polaka w kolejnym wielkim europejskim super teamie. Możecie już srać pod siebie!

Swoją drogą – Izrael chyba lubi Polaków. Najpierw Ultimate, którego wyjebali a teraz m4tthi. W międzyczasie w zamkniętych kwalifikacjach do CCT grał również hotd0g (imagine dostawać w pizdę od gracza o nazwie gorąca parówka). A Zresztą, pora na piwko bo w końcu majówka, także trzymajcie się.

Źródło: NOM


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.