Ktoś chyba za bardzo się nudził i stworzył drużynę o nazwie… Project G

Z informacji jakie znaleźliśmy na X oraz Liquipedii, dowiedzieliśmy się o nowym polskim zespole. Uściślając: taki on Polski, że w jego składzie znalazło się trzech Polaków, jeden Szwed i jeden Irlandczyk (niestety z tych mniej wybuchowych). Niestety nie wiemy czy Irlandczyk jest rudy. To czym jednak ten zespół wyróżnia się na tle konkurencji, to… Nazwa: Project G, który został już przechrzczony przez polskich śmieszków z internetu na Projekt Gówno.

Ponoć tajemniczym sponsorem nowego projektu (G) został Ważka G21, który w ten sposób, chce anonimowo w kominiarze wejść do esportu tak samo, jak kiedyś wychodził na robotę. Ponoć to tutaj słowo klucz, więc nie radzimy brać tych plotek na poważnie. Prędzej uwierzymy w reaktywację PGS Gaming niż w to, że ktoś nie dał dupy przy wyborze tej nazwy.

Ponoć w planach jest także serial G jak Gówno, który będzie puszczany po godzinie 22:00 na TV4 (tam gdzie lądują wszystkie G, których nawet Polsat 2 nie chce pokazywać). W g(ł)ównych rolach: Tomasz Karolak i Filip Chajzer. Fabuła będzie oscylowała wokół zakupu szambiarki i eksportowania guano do Hiszpanii… Dobra, bo trochę za bardzo odbiegliśmy od tematu (niczym gość z biegunką od toi toia), a już wyrobiliśmy normę znaków. Poniżej więc skład nowego zespołu.

<redakcja zaczyna nucić w tle: G jak gówno, wiele nazw już ma; G jak gówno, niepozorne tak; G jak gówno, wychodzi drogą swą; Gdy je spuszczasz, czemu wtedy odwracasz wzrok?>

Skład nowo powstałego zespołu Project G CS2:

  • Sean eraa Knutsson
  • Błażej zaNNN Bączkowski
  • Rafał sNx Snopek
  • Arek Vegi Nawojski
  • Matas Extinct Strumila

Źródło: Project G


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.