kronika esportowa

Kronika Esportowa #48

Kolejne dłuższe podsumowanie wiadomości z ostatnich kilku dni w formie Kroniki Esportowej.

Dzisiaj zaprezentuję wam informacje z ostatnich paru dni, dotyczące: wyników spotkań i zmian w drużynach.

Ace FiVe Academy wygrywa mecz w ARRMY Open S2

Ace FiVe Academy wygrywa spotkanie na IAT GG w ramach ARRMY Open S2. Wraz z tym zwycięstwem, ekipa Ace ma na swoim koncie dwa zwycięstwa oraz jedną porażkę.

RisingFlame esports żegna się z zawodnikami głównej dywizji

RisingFlame esports poinformował na swoim fanpage’u o pożegnaniu głównej dywizji CS:GO. Więcej na ten temat znajdziecie w newsie na naszej stronie.

KBN Esports wygrywa kolejne spotkania w ARRMY Open S2

Drużyna KBN Esports wygrywa kolejne spotkanie w ARRMY Open S2. Dzięki temu zwycięstwu drużyna notuje serię czterech wygranych pojedynków. Więcej na ten temat – standardowo, znajdziecie w newsie na naszej stronie.

Wyniki Husarion w ARRMY oraz BSG Cup

Nie ma sensu przepisywać czegoś co już znajduje się na naszej stronie, także jeżeli interesuje was jak poradziły sobie ostatnio dywizje Husarion w ARRMY oraz BSG Cup, to zapraszamy do newsa, gdzie znajdziecie wszystkie informacje na ten temat.

Team_Dark_Entry z wynikami w Happy Pear Cup.

Team_Dark_Entry po dłuższej przerwie powróciło do aktywnego informacja fanów o poczynaniach swojej dywizji. Na pierwszy ogień poszły wyniki w Happy Pear Cup, o których pisaliśmy niedawno.

Była dywizja wraca do Team MCE

Ciekawa historia zadziała się w Team MCE, które najpierw poinformowało o zakończeniu współpracy z dywizją CS:GO, tylko po to, żeby… Znowu ją przyjąć kilka dni później. Nie wnikamy.

Ace FiVe z poszukiwaniami zawodnika do Akademii CS:GO

Ace FiVe otworzył rekrutację do swojej akademii CS:GO. Więcej informacji na temat samych wymagań oraz całego procesu rekrutacji, znajdziecie na ich fanpage’u.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.