kronika esportowa

Kronika Esportowa #46

Nowy odcinek Kroniki Esportowej – czyli garść informacji z dwóch ostatnich dni.

Przed Wami 46 odcinek z serii Kronika Esportowa! W dzisiejszych informacjach mamy pożegnania oraz wyniki z kilku turniejów.

Team MCE z pożegnaniem i rekrutacją

Po 10 miesiącach gry w głównym składzie Team MCE, ze składem żegna się ich riffler – Hubert TFL Kretkowski. Niedługo organizacja zaprezentuje zawodnika, który wypełni pustkę po byłym graczu.

Oprócz tego, organizacja poinformowała o otwarciu rekrutacji do akademii CS:GO. Jeśli ktoś jest tym zainteresowany – to odsyłamy na fanpage Team MCE.

KBN Esports z drugim zwycięstwem na koncie

KBN Esports po wygraniu pierwszego pojedynku w ARRMY Open S2, zmierzył się w drugim starciu z EO E-sports. Tutaj również Szerszenie nie miały większych problemów i wygrały mecz. Ich obecny bilans to 2-0.

Wyniki drugiego meczu KBN Esports w ARRMY Open S2:

  • KBN Esports 16:6 EO E-Sports (Nuke)

Sative – raz się wygrywa, raz się przegrywa

Sative rozegrał dwa mecze w Dreamed UP CUP #3. Po dość łatwym, pierwszym starciu, drugie było zupełnym przeciwieństwem. Po bardzo ciężkim meczu, to jednak rywale wyszli górą z tego pojedynku, a bilans Sative w grupie D wynosi 1-1.

Wyniki spotkań Sative w Dreamed UP CUP 3:

  • Sative 16:3 New Age CS:GO
  • Sative 14:16 Ace FiVe

Nobrainteam z dobrym startem i gorszą kontynuacją

Nobrainteam rozpoczął zmagania w BSG Cup od wygranej z RisingFlame Academy. Drugi mecz na formację Batony niestety zakończył się przegraną, przez co zawodnicy NBT, muszą na razie zadowolić się bilansem 1-1.

Dotychczasowe wyniki Nobrainteam w BSG Cup:

  • Nobrainteam 16:4 RisingFlame Academy (Mirage)
  • Nobrainteam 5:16 Batony (Vertigo)

Hunter Dog E-Sport z przegraną

Akademia Hunter Dog E-Sport rozegrała mecz w ARRMY Open S2 przeciwko zespołowi Koreańskie węże. Pojedynek nie należał do najbardziej udanych i zakończył się wynikiem 16:5 na korzyść rywali.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.