kronika esportowa

Kronika Esportowa #37

Kronika Esportowa z nowymi informacjami wprost ze świata esportu.

Środek tygodnia to nie tylko coraz bliżej upragniony weekend, ale i nowa Kronika Esportowa!

KBN Esports i wyniki

W F1 Szerszenie rozegrały kwalifikacje w Polskiej Lidze Formuły 1. Fifcio zajął 14 pozycję, a Alfa 16 miejsce. Mimo tych potknięć, pierwszy z wyżej wymienionych, awansował na 7 lokatę i został wybrany zawodnikiem dnia. Gorsze informacje dotarły odnośnie drugiego zawodnika – Alfy. Rozbił on swój bolid i zakończył wyścig na 13 miejscu.

Zawodnicy Szerszeni rozegrali także mecze w dwóch turniejach CS:GO. W rozgrywkach Flame League, wygrali pojedynki z zespołami VoFoxen oraz CobraTeam i w ten sposób z bilansem 2-0, zagwarantowali sobie grę w play-offach turnieju.

Wyniki meczy KBN Esports w Flame League:

  • KBN Esports 16:3 VoFoxen
  • KBN Esports 16:10 Cobra Team

Rozegrany został również mecz z krewgg w ESEA Open #38. Mecz z zakończył się jednak przegraną na mapie Mirage wynikiem 16:11

Husarion z niezbyt udanymi spotkaniami

Główny skład Husarion rozegrał kolejne mecze w 38 sezonie ESEA Open. Nie okazały się one jednak zbyt szczęśliwe, ponieważ z trzech meczy – Husarze wygrali tylko jedno starcie i to poprzez walkower. Obecny bilans Husarion to 7-3.

Wyniki spotkań Husarion w ESEA Open #38:

  • Husarion Main w/o Inkognito (Inferno)
  • Husarion Main 7:16 goanal (Vertigo)
  • Husarion Main 7:16 Revolt- (Dust 2)

Sative z pechowym zakończeniem

Sative rozegrał mecz w ESEA Intermediate #38 z włoskim zespołem Glitchtech Legacy na mapie Overpass. Mimo tego, że S-ki były bliżej wygranej i prowadziły wynikiem 14:13, przeciwnicy odrobili ostatnie 3 rundy i ostatecznie zwyciężyli w tym spotkaniu.

Ace FiVe z poszukiwaniami

Ace FiVe wciąż poszukuje jeszcze jednej zawodniczki do dywizji żeńskiej. Wszystkie wymagania jak i oferta organizacji znajduje się na fanpage’u zespołu.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.