kronika esportowa

Kronika Esportowa #36

Nowa porcja informacji podana w formie naszej Kroniki Esportowej.

Kolejny dzień witamy tradycyjnie naszą Kroniką Esportową, w której dziś będzie można przeczytać o powrotach, zmianach, wygranych a także nowych turniejach.

Hunter Dog E-Sport z nowym reprezentantem

Hunter Dog E-Sport poinformował za pomocą swojej strony fb o pozyskaniu nowego zawodnika do dywizji CS:GO. Został nim Alan KedsoNN Greniuk.

Rush League Polska z kolejnym eventem

Od ostatniego turnieju organizowanego przez Rush League Polska o nazwie Polish Pro Series, minął blisko tydzień. Organizatorzy nie zwalniają jednak tempa i już prezentują kolejne rozgrywki. Tym razem będzie to Invitational Cup, w którym właśnie została rozlosowana drabinka turnieju.

GEMIR i pełna kontrola sytuacji

GEMIR rozegrał kolejny mecz w ramach turnieju Happy Pear Cup. Na mapie Nuke zmierzył się z gospodarzami rozgrywek, czyli Happy Pear. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:3 dla zawodników GEMIR.

Team_Dark_Entry powraca

Team_Dark_Entry po przerwie, wraca pełen energii oraz gotowy na nowe wyzwania. Pierwszym sprawdzianem zespołu, będzie turniej Flame League.

Grupa Team_Dark_Entry w Flame League:

  • Zawisza Bydgoszcz eSports
  • Valhalla Dream
  • Giga Koks Team
  • Team_Dark_Entry

KBN Esports kontynuuje zmagania w ARRMY

KBN Esports wcześniej awansowało do zamkniętych kwalifikacji ARRMY Rising S2. Właśnie rozegrali pierwsze spotkanie z zespołem Aggressive Team, które zakończyło się wygraną Szerszeni wynikiem 2:1 i awansem do dalszej fazy rozgrywek.

Wynik spotkania KBN Esports w zamkniętych kwalifikacjach ARRMY Rising S2:

  • KBN Esports 11:16 Aggressive Team (Ancient)
  • KBN Esports 16:4 Aggressive Team (Nuke)
  • KBN Esports 16:14 Aggressive Team (Mirage)

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.