kronika esportowa

Kronika Esportowa #35

Kontynuujemy naszą serię podsumowań w formie Kroniki Esportowej.

Jesteście w pracy lub w szkole (dobra, zapewne w niedzielę macie zajęcia wyrównawcze z religii)? Macie również przerwę? Idealnie się składa! Zachęcamy do zapoznania się z nowym odcinkiem Kroniki Esportowej.

Arion Esports z rozlosowaną grupą

Arion Esports opublikował informację o udziale w lidze Flame League. Nie był to jednak koniec nowych wieści, bo została przedstawiona również grupa, w której zespół wystąpi podczas wspomnianych rozgrywek.

Grupa Arion Esports w Flame League:

  • Arion Esports
  • New Bad
  • Husarion
  • Hunter Dog E-Sport

Team MCE z dobrym startem?

Kierowcy Team MCE również nie mogą narzekać na nudę. Niedawno ścigali się w turnieju Real Racing League. Mirorim zajął drugie miejsce, a Ziemia21 przez uszkodzenie przedniej lewej opony, uplasował się ostatecznie na 6 pozycji.

KBN Esports z awansem

KBN Esports spróbował swoich sił w otwartych kwalifikacjach do ARRMY Rising S2. Drużynie Szerszeni udało się wygrać trzy spotkania i wywalczyć awans do zamkniętych kwalifikacji turnieju, gdzie czeka na nią już zespół Aggressive Team.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.