kronika esportowa

Kronika Esportowa #33

Kronika Esportowa – 33 odcinek podsumowania działań drużyn i organizacji esportowych.

Po raz kolejny zbliżamy się do upragnionego weekendu oraz mniej upragnionej końcówki wakacji. My natomiast zapraszamy was na szybkie podsumowanie wczorajszych informacji.

Arion Esports zagra w turnieju

Arion Esports rozegra pierwszy turniej po ostatnich roszadach w składzie CS:GO. Zespół zobaczymy podczas pierwszego sezonu Flame League.

Sative z wygraną i przegraną

Sative ze zmiennym szczęściem w ESEA Intermediate #38. Zespół przegrywa 14:16 spotkanie na Overpassie z drużyną JADZIEM oraz wygrywa 16:10 pojedynek z Babos Gaming, który także był rozgrywany na wspomnianym już wcześniej Overpassie.

Scar Five z prezentacją drużyny

Scar Five zaprezentował skład zespołu League of Legends, który wystąpi podczas ligi etalk.pro jako dywizja Red. W turnieju zobaczymy także formację Blue.

Scar Five Red League of Legends:

  • Rafał Decak Pawlus
  • Maciej Jester Miklaszewski
  • Michał mihaju Szpytma
  • Mateusz Lunymati Szopa
  • Sebastian FeBear Walczak

Esport First z kompletem punktów

Drużyna Esport First FIFA rozegrała kolejny mecz w w lidze PFL. Zawodnicy EF wygrali spotkanie z TNK E-sport wynikiem 1:0. Obecnie plasują się na czwartej pozycji w tabeli rozgrywek.

EPLS ESPORTS kolejny raz poprawia bilans

EPLS ESPORTS w swoim ósmym meczu w ramach ESEA Open #38 wygrywa z hiszpańskim zespołem Equipo Actimel. Końcowy wynik to 16:14 dla EPLS, które dzięki temu wyrównanemu spotkaniu, przedłuża swoją serię zwycięstw z rzędu do czterech.

PsQ po trzech kolejnych meczach w ESEA Main

PsQ w ostatnim czasie rozegrał trzy spotkania w ramach ESEA Main #38. W pierwszym pojedynku z duńskim Tbaaaa padł rezultat 16:5 na korzyść graczy PsQ. W drugim – po dogrywce, PsQ wygrało wynikiem 25:23 z Quantaya-Gaming. Trzeci mecz nie był już niestety tak szczęśliwy dla reprezentantów PsQ. To rywale z SENTHEX okazali się lepsi na Vertigo, pokonując swoich przeciwników wynikiem 16:13.

Spectres Gaming z poszukiwaniami

Spectres Gaming ogłasza poszukiwania dwóch graczy CS:GO na stanowisko Snipera oraz Rifflera. Chętni proszeni są o kontakt ze Spectres poprzez wiadomość prywatną.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.