kronika esportowa

Kronika Esportowa #31

Nie zwalniamy tempa i prezentujemy najnowszą porcję informacji wprost z naszej Kroniki Esportowej.

W dzisiejszej Kronice Esportowej mamy kolejne wędrówki zespołów po turniejach oraz chociażby zmianę w w jednej z drużyn.

Sative poprawia bilans?

Sative zaprezentował najnowsze wyniki w ESEA Intermediate #38. S-ki rozegrały dwa kolejne spotkania, z czego tylko jedno udało im się wygrać. W ten sposób ligowy bilans Sative wynosi obecnie 2-2.

EPLS ESPORTS z ciężką przeprawą

EPLS ESPORTS rozegrał siódme spotkanie w 38 sezonie ESEA Open. Gracze EPLS zmierzyli się w tym pojedynku z zespołem Arbo Rotterdam Esports. Po złym początku oraz gorącej sytuacji w końcówce meczu, EPLS wyszło ostatecznie zwycięsko z tego starcia. Obecny bilans drużyny to 5-2.

Przegrana GEMIR oraz nowa twarz

Zespół GEMIR rozegrał kolejny mecz w Amatorskim turnieju esportowym. Jak się okazało, rywale byli lepsi, a sam zespół przegrał obydwie mapy. GEMIR zaprezentował również nowego zawodnika, którym został: Miłosz Emeref Foltyn.

Esport First i wyniki na wirtualnej murawie

Esport First rozegrał trzy mecze w Polskiej Lidze Wirtualnych Klubów. Co prawda nie wszystkie udało się wygrać, ale obyło się bez porażki. Padły ostatecznie dwa remisy oraz jedna wygrana.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.