kronika esportowa

Kronika Esportowa 03-04.08.2021

Kolejna garść informacji z kolejnych dwóch dni -wjeżdża na salony! Czy tam na naszą stronę…

Ponownie po dość leniwym pierwszym dniu, powracamy do was z Kroniką Esportową, czyli kolejnym podsumowaniem wydarzeń z dwóch ostatnich dni.

Hunter Dog E-Sport walczy o poprawę pozycji w lidze oraz otwiera rekrutację

Hunter Dog E-Sport w Summer League #1 zawalczył o poprawę bilansu z zespołem TEAMEKIMEK. Ostatecznie Psiakom udało się dokonać tej sztuki. W ten sposób poprawili swój bilans na 3-3. Następny pojedynek rozegrają z zespołem OX1 E-Sport.

Organizacja ogłosiła również rekrutację do dywizji CS:GO. Zainteresowani są proszeni o wysyłanie wiadomości prywatnych na fanpage Hunter Dog E-Sport.

RisingFlame esports i niezbyt udane zakończenie tygodnia

RisingFlame esports na zakończenie ubiegłego tygodnia rozegrał piąty mecz w Summer League z zespołem RDL E-Sport. Jak się okazało, pojedynek był bardzo zacięty. Niestety, zabrakło trochę szczęścia i to rywale Ognistych wygrali mecz wynikiem 16:14. Obecny bilans zawodników RisingFlame w lidze to 3-2.

Vendetta Team i dość luźny start

Vendetta Team ruszył ze zmaganiami w ESEA Open #38. W pierwszym meczu zmierzył się z rywalem Twenty One, którego rozgromił wynikiem 16:1.

EPLS ESPORTS z walką do ostatniej kropli krwi

EPLS ESPORTS również rozpoczął zmagania w 38 sezonie ESEA Open. Swój inauguracyjny mecz z zespołem Prnstrs, po bardzo zaciętej walce, przegrali ostatecznie wynikiem 14:16.

MarsoniX z nową osobą na pokładzie

Do MarsoniX dołączył Ernest Rudnicki. Zajmuje się on na co dzień prowadzeniem własnego kanału w serwisie Youtube, na którym dominuje głównie tematyka League of Legends.

Fallen Samurais żegna się z turniejem

Fallen Samurais po pojedynku z Akademią PGE Turów Zgorzelec w EsportDollarCUP #4 by ARRMY odpada z turnieju. Wynik spotkania to 16:5 dla przeciwników Samurajów.

Ace FiVe z dwoma porażkami

Ace FiVe Yellow z bilansem 3-1 ponownie zawalczył w ARRMY Summer League. Niestety drużyna żółtych przegrała dwa kolejne mecze w tych rozgrywkach i nie zdołała poprawić swojej sytuacji w tabeli.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.