kronika esportowa

Kronika Esportowa #27

Kolejny odcinek Kroniki Esportowej – czyli serii, która powoduje, że nasi redaktorzy nie mają już pomysłu na wstępniaki!

Znowu w Kronice Esportowej mamy podsumowanie z dwóch dni, także przejdźmy od razu do informacji.

KBN Esports rozegrał pierwszą turę kwalifikacyjną do ESL Mistrzostw Polski

KBN Esports brał udział w kwalifikacjach do ESL Mistrzostw Polski. Bilans drużyny to jedna wygrana i jedna przegrana. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w newsie na naszej stronie.

Team MCE wygrywa mecz w ESEA Intermediate

Team MCE rozpoczyna zmagania w ESEA Intermediate od wygranej. Zawodnicy pokonali w pierwszym meczu gruziński zespół MonaspA Voyager365. W drugim niestety nie poszło już im tak dobrze – przegrali ze szwedzkim Vikings.

Red.Dragons Gaming z podsumowaniem Summer League

Jeśli ktoś jest zainteresowany wszystkimi wynikami, jakie w Summer League osiągnęli reprezentanci Red.Dragons, to zapraszamy na fanpage Smoków. My tutaj tylko wspomnimy o bilansie, który wynosił 6-6.

Happy Pear żegna się z Dreamed UP Cup

Zespół CS:GO reprezentujący barwy Happy Pear zakończył swoje zmagania w Dreamed UP Cup na ćwierćfinale. Przeciwnikiem nie do przejścia okazała się dywizja RDL E-Sport.

EPLS ESPORTS wygrywa mecz w ESEA Open #38

Doszły do nas słuchy, że EPLS ESPORTS wygrał spotkanie w ESEA Open. Przeciwnikiem Dyniowych był francuski zespół Pulsar Esport. Ostatecznie to zawodnicy EPLS okazali się lepsi wygrywając na Inferno 16:8.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.