kronika esportowa

Kronika Esportowa 27.07.2021

Nowa Kronika Esportowa wjeżdża na salony! Co tym razem w naszym podsumowaniu?

Kolejny poranek i kolejny dzień z naszą Kroniką Esportową. Dzisiaj zaprezentujemy informacje odnośnie: rekrutacji w Night Knights, podsumowania zmagań KBN Esports czy też prezentacji nowego trenera w Buch Gaming.

KBN Esports i ich poczynania w F1

KBN Esports wrócił po dwóch tygodniach z najnowszą porcją wyników kierowców F1. Zawodnicy Szerszeni zajęli dość korzystne miejsca w startach indywidualnych i obecnie przygotowują się na jazdy drużynowe. Po pełną rozpiskę zapraszamy na fanpage KBN.

Night Knights z otwartą rekrutacją

Night Knights niespodziewanie podzielił się z fanami informacją o bardzo obszernej rekrutacji. Dotyczy ona aż czterech dywizji: F1, Valorant, League of Legends oraz Rainbow Six: Siege.

Red.Dragons Gaming utrwala swoją sytuację

Red.Dragons Gaming rozegrał drugie spotkanie w Summer League #1. Tym razem Smoki wygrały z ekipą LYLON wynikiem 16:9. Na chwilę obecną, zajmują ósme miejsce w tabeli z bilansem 2-0.

Rush League Polska i wyniki I tury kwalifikacji

Rush League Polska opublikował pierwsze wyniki meczów w pierwszej rundzie kwalifikacji do Polish Pro Series w Critical Ops. Nadal trwają zapisy do II tury kwalifikacji. Po resztę informacji odsyłamy na fanpage organizatorów.

Nowy trener w Buch Gaming

Buch Gaming zaprezentował swoim fanom nowego trenera dywizji CS:GO. Został nim Jacek Giggle Mroczek.

Wolf E-Sport ponownie z przegraną w Summer League #1

Wolf E-Sport podjął trzecią już próbę poprawy swojego bilansu, który wynosił 0-2. Niestety ekipa Wilków kolejny raz przegrywa swój mecz – tym razem przeciwko Hunter Dog E-Sport. Wynik spotkania: 10:16.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.