kronika esportowa

Kronika Esportowa #25

Nowy odcinek Kroniki Esportowej przed wami. Dzisiaj standardowo – garść informacji z poprzedniego dnia.

A skoro mamy już 25 odcinek, to musimy przyznać, że jak na razie idzie to wszystko w dobrym kierunku. Zobaczymy jak będzie po tym podsumowaniu.

MarsoniX po pięciu kolejkach znajduje się na drugim miejscu w turnieju UAEB.

MarsoniX jako polski przedstawiciel w Online League of Electronic Basketball, której organizatorem jest Ukrainian Association of Electronic Basketball, trzyma się całkiem nieźle. Po pięciu kolejkach w rozgrywkach UAEB, zespół zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

Fallen Samurais ze zmianami w dywizjach CS:GO

Tak, nie przesłyszeliście się. Od teraz Fallen Samurais będzie miał nie jedną, a dwie dywizje w grze CS:GO. Odpowiednio zostały one nazwane: Black oraz Green. Po więcej informacji na ich temat, odsyłamy na fanpage wspomnianej organizacji.

Agares Organisation kończy współpracę z dwiema dywizjami CS:GO

Jedni przyjmują, a inni odejmują. Z projektem Agares Organisation pożegnały się właśnie dwie dywizje CS:GO, które dotychczas reprezentowały organizację w oficjalnych spotkaniach.

Scar Five otwiera rekrutację do dywizji Black

A skoro jesteśmy już przy CS:GO, to Scar Five postanowił otworzyć rekrutację do dywizji CS:GO Black. Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do wspomnianej organizacji, to zapraszamy do kontaktu z SF poprzez ich fanpage.

Arion Esports i dwójka nowych zawodników

I na koniec informacja prosto od Arion Esports. Do zespołu dołączyła dwójka nowych zawodników: Damiano oraz Paciak.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.