kronika esportowa

Kronika Esportowa 25.07.2021

Kronika Esportowa z kolejnego dnia – czyli nowe podsumowanie wydarzeń ze sceny esportowej.

Równy tydzień mija od rozpoczęcia Kroniki Esportowej! My jednak nie zwalniamy tempa i prezentujemy wam kolejną porcję wydarzeń, w których znalazły się informacje na temat: otwartych zapisów do pierwszej tury kwalifikacji PolishProSeries od Rush League Polska, przegranych meczów zespołów w Summer League #1 oraz nowych zawodników w HappyPear i Arion Esports.

Wolf E-Sport z fatalnym startem

Wolf E-Sport niestety na początku nowej ligi – Summer League #1 zalicza przegraną. Po srogim laniu musieli uznać wyższość FranzPijo, przegrywając mecz wynikiem 1:16.

Pierwsze zapisy do turnieju Rush League Polska

Oficjalnie od piątku ruszyły zapisy do otwartej tury kwafilikacyjnej #PolishProSeries od Rush League Polska. Aby turniej wystartował, potrzebne jest 8 drużyn, a zapisać można się poprzez serwer discord, który znajduje się na fp organizatorów.

Ace FiVe również rozpoczyna od przegranej

Ace FiVe jest kolejnym zespołem, który podjął zmagania w Summer League #1. Zawodnicy w pierwszym spotkaniu mierzyli się z zespołem Paletkarze. Mecz zakończył się porażką Ace FiVe wynikiem 8:16.

Happy Pear kontra FIFA

Happy Pear postanowił otworzyć się na nową sekcję esportową. Jest nią FIFA, a barwy Gruszek będzie reprezentował Oliwier Z3EME Czeremuszkin.

Arion Esports z prezentacją nowego zawodnika

Arion Esports zaprezentował na swoim profilu facebookowym nowego zawodnika. Jest nim geeTR, który gra na pozycji Rifflera.

Ponowna próba Wolf E-Sport w Summer League #1

Wolf e-sport rozegrał kolejny pojedynek w Summer League #1 przeciwko zespołowi PONCZQI. Był to jednak ponownie jednostronny mecz, który zakończył się drugą porażką – rezultat 4:16.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.