kronika esportowa

Kronika Esportowa #24

Porcja nowych informacji z podziemnego esportu – czyli Kronika Esportowa wjeżdża na salony.

Kończymy kolejny tydzień wakacji, ale zanim weźmiecie się za swoje plany – zalecamy usiąść na spokojnie, wziąć kawę czy herbatę i przeczytać nasze najnowsze podsumowanie.

Hunter Dog E-sport z podsumowaniem zmagań

Hunter Dog E-sport zakończył swój udział w Summer League. Po dwunastu kolejkach z bilansem 5-7, organizacja zajęła 34 miejsce. Po wszystkie wyniki Hunter Dog E-sport odsyłamy na fanpage zespołu.

PsQ odkuwa się za poprzednie mecze

Po dwóch nieudanych pojedynkach, zespół CS:GO PsQ ponownie przystąpił w ESEA Main do meczu – tym razem przeciwko zespołowi ikustakA. Zawodnicy PsQ byli o wiele lepiej przygotowani, dzięki czemu wygrali mecz wynikiem 16:4 na mapie Overpass.

Team MCE z nową twarzą w organizacji

Team MCE postanowiło zaprezentować kolejnego kierowcę, który zasilił szeregi dywizji F1. Jest nim Maciek Ziemia Ślusarczyk. Po więcej informacji na tematy nowego zawodnika zespołu, zapraszamy na stronę fanpage organizacji Team MCE.

CobraTeam i podsumowanie turnieju od ARRMY

Również zespół CobraTeam postanowił zebrać wszystkie statystyki i zrobić podsumowanie turnieju Summer League w którym brał udział. Zawonicy zakończyli ligę z bilansem 7-5, dzięki czemu kończą zmagania na 25 pozycji.

Sative i nieudana próba poprawy bilansu

Sative rozegrał drugi mecz w ESEA Intermediate #38. Przeciwnikiem był zespół Lions NXT. Niestety, S-ki poniosły klęskę na mapie Inferno, przegrywając mecz wynikiem 4:16.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.