kronika esportowa

Kronika Esportowa #23

Kronika Esportowa z dwóch ostatnich dni – czyli nowe podsumowanie ostatnich wydarzeń.

Kolejna Kronika Esportowa – tym razem łączona z dwóch dni, wlatuje na naszą stronę. Co tym razem wzięliśmy na tapetę?

Team MCE wygrywa mecz w Summer League

Team MCE rozegrał kolejne spotkania w ramach rozgrywek Summer League. Najpierw zawodnikom MCE udało się pokonać drużynę ADHD wynikiem 16:13. Kolejnego dnia zespół przegrał jednak rezultatem 13:16 z Buch Gaming oraz 7:16 z formacją Witamy w podziemiach.

CobraTeam wygrywa mecz w Summer League

CobraTeam także wygrywa spotkanie w Summer League. W pierwszej kolejności pokonuje zespół MORDO(S)KLEJKA wynikiem 16:11. Później Kobry przystąpiły do pojedynku z drużyną Sklejka, który to mecz zakończył się ich porażką 2:16.

Fallen Samurais kończy zmagania w Summer League

Fallen Samurais poinformował swoich fanów, że zakończył zmagania w Summer League z bilansem 6-6. Więcej informacji na ten temat ich poczynań w tej lidze, znajdziecie na ich fanpage’u.

RDL E-Sport z porcją wyników w Summer League

Podobnie RDL E-Sport postanowił przygotować zbiorcze podsumowanie ostatnich wyników, jakie osiągnęły w Summer League obie dywizje CS:GO – Orange oraz Red. Co więcej, pierwszy z wymienionych zespołów, zakończył już swoje zmagania w lidze.

Nobrainteam przegrywa mecz w Dreamed UP Cup

Pierwsza drużyna Nobrainteam przegrała spotkanie w turnieju Dreamed UP Cup. W trakcie meczu rozgrywanego na ekipę Husarion, zawodnikom NBT udało się zdobyć tylko jedną rundę.

KBN Esports wygrywa czwarty mecz ESEA Open #38

Zawodnicy KBN po bardzo wyrównanym spotkaniu, ostatecznie pokonuje drużynę 9ice wynikiem 25:23. Dzięki temu Szerszenie mają obecnie bilans 4-0 w 38 sezonie ESEA Open.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.