kronika esportowa

Kronika Esportowa 21.07.2021

Kronika Esportowa – czyli podsumowanie kolejnego dnia wydarzeń na scenie esportowej w formie.

O to przed Państwem czwarty już odcinek Kroniki Esportowej. Tym razem zaprezentujemy informacje dotyczące: awansu Sative do zamkniętych kwalifikacji ARRMY Rising, nowej współpracy z naszym portalem czy też zawieszenia działalności przez ATCH E-Sports.

Awans Sative

S-ki rozegrały spotkanie w play-offach ARRMY Open przeciwko drużynie POLteam. Ostatecznie udało im się wygrać to spotkanie wynikiem 2:0. Rezultat ten pozwolił Sative awansować do zamkniętych kwalifikacji ligi Rising. Nie jest to więc jeszcze koniec ich zmagań w ramach rozgrywek ARRMY.

Zawieszenie działalności przez ATCH E-Sports

ATCH E-Sports poinformował o zawieszeniu swojej działalności na okres najbliższych dwóch miesięcy. Czas pokażę, co stanie się po tym terminie. Na razie pozostaje nam trzymać kciuki za powrót.

Wygrana LYLON

LYLON już po finałowym spotkaniu w Dream Team League. Przeciwnikiem popularnych L-ek był zespół Night Knights. Ostatecznie zawodnicy LYLON wygrali ten mecz rezultatem 2:0, dzięki czemu zajęli najwyższe miejsce na podium tego turnieju.

Nowy komentator w szeregach Vandetta Team

Vandetta Team zaprezentował nową twarz w szeregach swojej organizacji. Mowa tutaj oczywiście o komentatorze, którego rolę, będzie od teraz pełnił Mateusz Bremat Brendler.

WszechOcean vs faza play-off ARRMY

WszechOcean w pierwszym spotkaniu fazy play-off ARRMY, wygrał mecz przeciwko zespołowi RDL E-Sport. Następny pojedynek przyjdzie im rozegrać z zawodnikami Vandetta Team.

RisingFlame esports w gronie partnerów Axide.pl

Na koniec zostawiliśmy sobie nową współpracę, którą wczoraj podjęliśmy z organizacją RisingFlame esports. Jest to swoisty powrót do partnerów pod zmienioną nazwą. Oczywiście trzymamy kciuki za długą i owocną współpracę.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.