kronika esportowa

Kronika Esportowa #20

O to kolejne podsumowanie najnowszych informacji z poprzedniego dnia w Kronice Esportowej.

Kontynuujemy przeprawę przez kolejny tydzień. Zapraszamy do naszej Kroniki Esportowej w której dziś znajdziecie takie informacje jak: otwarcie rekrutacji u RisingFlame esports oraz Ace FiVe oraz wyniki meczy: Husarion, Happy Pear, RDL E-Sport i Hunter Dog E-Sport.

RisingFlame esports otwiera rekrutację

Dzisiejszą kronikę rozpoczniemy od info związanego z otwartą rekrutacją do zarządu RisingFlame esports. Zainteresowani są proszeni o skontaktowanie się z organizacją poprzez wiadomość prywatną. Po dokładniejsze informacje na temat procesu rekrutacyjnego, odsyłamy oczywiście na fanpage organizacji.

Husarion i wyniki dwóch dywizji

Składy Husarion w ubiegłym tygodniu miały ręce pełne roboty. Dywizja Main rozgrywała spotkania w eliminacjach do Mistrzostw Polski i w Dreamed UP. Dywizja Red rozpoczęła rywalizację w Summer League, a akademia w Modern Tournament League. Po wszystkie wyniki, odsyłamy na fanpage Husarion.

Happy Pear w DSJ4

Reprezentanci Happy Pear zmagali się w turnieju DSJ International Cup Courchevel. Organizacja zaprezentowała w poście podsumowanie tych zmagań, także jeżeli jesteście ciekawi wyników, to zapraszamy na fanpage Gruszek.

Ace FiVe również z rekrutacją

Ace FiVe postanowił otworzyć rekrutację do dywizji CS:GO Black. Obecnie organizacja poszukuje gracza na pozycję snajpera.

RDL E-Sport przegrywa mecz w Summer League

RDL E-Sport Orange rozegrał mecz przeciwko zespołowi TaxiTeam w Summer League. Po wyrównanym pojedynku, doszło nawet do dogrywki, gdzie Lisy nie zdołały wyjść na prowadzenie i przegrały ostatecznie mecz wynikiem 15:19.

Hunter Dog E-Sport z przegranym pojedynkiem

Hunter Dog E-Sport również rozegrał kolejny mecz w ARRMY Summer League. Zespół zmierzył się z zespołem AZALIA. Spotkanie było bardzo wyrównane i zakończyło się wynikiem 15:19 dla rywali.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.