kronika esportowa

Kronika Esportowa #19

Zapraszamy na kolejną Kronikę Esportową – czyli podsumowanie informacji z dnia poprzedniego.

A co w dzisiejszej Kronice Esportowej? Niewiele, aczkolwiek do podsumowania załapały się: Rush League, Hunter Dog E-sport, Buch Gaming oraz Ace FiVe.

Rush League Polska ze zmianą terminarza Polish Pro Series

Rush League Polska zmienia terminarz rozgrywek Polish Pro Series. Pierwsze spotkanie zostało przeniesione na 17 sierpnia. Dlaczego jednak do tego doszło? Powód jest prosty – początkowy terminarz kolidował z innym turniejem o wyższej randze. Po zmianach, nie powinno być już żadnego problemu.

Hunter Dog E-sport z nowymi zawodnikami

Hunter Dog E-sport zaprezentował trzech nowych zawodników, którzy dołączyli do drużyny CS:GO. Gracze zostali dopisani do listy rezerwowych.

Buch Gaming poszukuje nowych ludzi do zarządu

Buch Gaming rozpoczyna poszukiwania nowych ludzi, którzy chcieliby dołączyć do zarządu organizacji. Więcej na ten temat znajdziecie na ich fanpage’u.

Wygrana Ace FiVe w 38 sezonie ESEA Open

Ace FiVe Yellow rozpoczyna zmagania w 38 sezonie ESEA Open od wygranej. W pierwszym swoim spotkaniu, zawodnicy żółtej dywizji pokonali przeciwnika na Overpassie wynikiem 16:4.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.