kronika esportowa

Kronika Esportowa 19.07.2021

Podsumowanie kolejnego dnia wydarzeń na scenie esportowej w formie naszej Kroniki.

O to kolejny wpis z serii Kronika Esportowa dotyczący poprzedniego dnia, w którym prezentujemy chociażby przegraną KBN Esports, udział Wolf E-sport w turnieju czy harmonogram turnieju w Rush League Polska.

KBN Esports żegna się z ARRMY

Zawodnicy dywizji KBN Esports  w fazie play-off odpadli z zespołem Night Knights, przez co ostatecznie pożegnali się z rozgrywkami ARRMY. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 w mapach dla Rycerzy.

Wolf E-sport bierze udział w kolejnym turnieju

Wolf E-Sport poinformował swoich fanów, o udziale dywizji CS:GO w nadchodzącym turnieju Summer League #1 od ARRMY.

VoFoxen z wygraną w MPDMNA

VoFoxen z bilansem 3-1 wygrał kolejny mecz w Mistrzostwach Polski Drużyn Mniej Niż Amatorskich. Spotkanie z Happy Pear zakończyło się wynikiem 16:12. VoFoxen poprawił więc swoją sytuację w tabeli, notując bilans zawierający: cztery zwycięstwa i jedną przegraną.

Rush League Polska z harmonogramen

Rush League Polska ogłosił harmonogram wydarzenia PolishProSeries w Critical Ops. Zrezygnowali oni z ligi na rzecz czterech tur kwalifikacyjnych. Cały harmonogram można zobaczyć na fanpage’u organizacji.

Pożegnanie w szeregach Team MCE

Team MCE żegna się ze swoim byłym już zawodnikiem Formuły 1 – Hebefeke. Bartosz reprezentował barwy organizacji przez około cztery miesiące. Przez ten czas udało mu się zwyciężyć w jednym wyścigu, a w pozostałych meldował się głównie w czołowej dziesiątce.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.