kronika esportowa

Kronika Esportowa 08.08.2021

Kolejny dzień = kolejna porcja Kroniki Esportowej z najnowszymi informacjami z poprzedniego dnia.

Ostatni dzień weekendu, ale my zalecamy, żebyście się tym nie martwili – za tydzień będzie kolejny. Usiądźcie więc wygodnie i zapoznajcie się z najnowszą Kroniką Esportową.

Dreamed UP Cup z kolejnymi rozegranymi meczami

W Dreamed UP Cup zostały rozegrane kolejne spotkania. Jak się okazuje, jedna drużyna już wywalczyła awans do fazy play-off turnieju. Jest nią Team MCE. Po wszystkie najnowsze wyniki, odsyłamy na fanpage organizatorów turnieju.

Vendetta Team i nowe twarze w zarządzie

Vendetta Team powoli odsłania karty dotyczące dywizji w grze FIFA. W pierwszej kolejności zostały przedstawione osoby, które będą funkcjonowały w zarządzie dywizji. W drugiej – zaprezentowano cały skład nowo pozyskanej formacji. Wszystkie nowe osoby w Vendetta Team możecie zobaczyć na fanpage’u organizacji.

RDL E-Sport bez dywizji

RDL E-Sport przez miesiąc współpracował z dywizją White CS:GO. Po odejściu dwóch zawodników, skład się niestety posypał, a pozostali gracze postanowili rozejść się w swoje strony. W ten sposób kończy się współpraca organizacji z byłymi już członkami zespołu.

Ace FiVe i kolejny mecz w Summer League #1

Ace FiVe Yellow rozegrał kolejny mecz w ARRMY Summer League. Na mapie Vertigo zmierzyli się z zespołem Howitwin. Pojedynek zakończył się niestety na niekorzyść Żółtych. Mecz przegrali wynikiem 4:16.

Team MCE i otwarta rekrutacja

Team MCE otwiera dość obszerną rekrutację na masę różnych stanowisk. Wśród nich znaleźli się między innymi: Menedżer Valorant, menedżer Leauge of Legends czy menedżer Rocket League. Po całą listę zapraszamy oczywiście na fanpage organizacji.

Nobrainteam z przegraną

Nobrainteam Red rozpoczął zmagania w drugiej edycji turnieju Dreamed UP Cup. W pierwszym meczu zawodnicy NBT zmierzyli się na mapie Nuke z zespołem BlackTimes. Pojedynek zakończył się przegraną tych pierwszych, wynikiem  7:16.

Źródło: Axide.pl


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.