one vision e-sport

Koniec współpracy z OneVision E-Sport

OneVision E-Sport postanowiło zakończyć współpracę z naszym serwisem.

Po trzech miesiącach wspólnej przygody, nastąpił ostateczny koniec współpracy z organizacją OneVision E-Sport.

Powody zakończenia współpracy

Powód? Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że decyzja została podjęta przez zarząd organizacji – bez sprecyzowanego powodu zakończenia partnerstwa.

Nieoficjalnie – powodem było podjęcie przez nowego właściciela OneVision decyzji o rozpoczęciu współpracy z innym portalem, który ma ponoć bardziej profesjonalny wygląd…

No cóż, nigdy nie ukrywaliśmy, że o wiele bardziej interesuje nas pozycjonowanie treści o naszych partnerach, niżeli wygląd strony, który stanowił dla nas wartość drugorzędną.

Podsumowanie współpracy

Przez okres trzech miesięcy współpracy, udało nam się przygotować 38 newsów, które przynajmniej w części, zostały spozycjonowane na pierwszej stronie google’a pod frazą: onevision e-sport.

Naszym zdaniem jest to bardzo dobry wynik, który w najbliższym czasie powinien pomóc wspomnianej organizacji w dalszym budowaniu swojego brandu.

Życzymy powodzenia OVE w dalszym funkcjonowaniu – już bez Axide u swojego boku.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.