axide v2

Kończymy współprace z 2 redaktorami

Postanowiliśmy zakończyć współpracę z dotychczasową dwójką naszych redaktorów.

Zakończyliśmy współpracę z dotychczasową dwójką stałych redaktorów Axide.pl. Decyzja ta zmusiła nas także do ograniczenia ilości współprac do 16 projektów.

Zmiany w redakcji

Kiedy Kubon oraz HaeS dołączali do grona naszych redaktorów, mieliśmy nadzieję, że obaj będą cennym nabytkiem dla portalu Axide.

Niestety ostatnie miesiące dość mocno zweryfikowały nasze plany. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zakończenie współpracy z Kubą oraz Bartkiem. Mamy nadzieję, że chłopaki znajdą w przyszłości mniej wymagające zajęcie esportowe, które będzie im w pełni odpowiadać.

Ograniczenie liczby miejsc

W międzyczasie musieliśmy podjąć także decyzję o ograniczeniu slotów dla partnerów. Znowu więc wracamy do magicznej szesnastki – przynajmniej do czasu znalezienia przynajmniej jeszcze jednego, stałego redaktora.

Jeżeli więc chcesz spróbować swoich sił w pisaniu newsów na temat naszych partnerów, to serdecznie zapraszamy. Wymagamy tylko i wyłącznie: chęci do pisania, systematyczności i działania.


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.