kbn esports facebook

KBN Esports zajmuje pierwsze miejsce we Flame League

KBN Esports wygrywa turniej CS:GO Flame League.

KBN Esports przystąpił do ostatniego pojedynku w ramach Flame League, który miał zadecydować o tym, kto ostatecznie z pary: KBN Esports – Cobra Team, zostanie triumfatorem tych rozgrywek CS:GO.

KBN Esports wygrywa finał

Po wygraniu jednej mapy przez KBN Esports oraz CobraTeam, obu zespołom został ostatni decydujący pojedynek. W nim lepsi okazali się reprezentanci KBN, którzy ostatecznie wygrali finał wynikiem 2:1 w mapach – a co za tym idzie także całe rozgrywki Flame League.

Dla Szerszeni był to pierwszy wygrany turnieju od czasu Elit Firo Tournament, który padł ich łupem 2,5 roku temu. Trzeba więc przyznać, że organizacja długo czekała na kolejną wygraną.

Szerszenie ostatni raz wygranej zasmakowały około 2,5 roku temu w Elit Firo Tournament. Tę passę mogli przełamać z zespołem CobraTeam, który był ich finałowym rywalem.

Wynik spotkania finałowego Flame League:

  • KBN Esports 16:9 CobraTeam (Mirage)
  • KBN Esports 11:16 CobraTeam (Dust II)
  • KBN Esports 16:12 CobraTeam (Overpass)

Co dalej?

Teraz zawodnicy przygotowują się na turniej offline, który startuje 2 października w Nowym Tomyślu. Jego organizatorem jest WSG Esport.

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.