kbn esports news

KBN Esports z wynikami w F1

KBN Esports zaprezentował najnowsze wyniki wprost z wirtualnych torów F1.

Zawodnik – a w zasadzie to wirtualny kierowca KBN Eports, rozegrał kolejne wyścigli w czterech ligach. O to najnowsze wyniki gracza Alfa_Orlen88.

Problemy KBN Esports?

Jeśli chodzi o rozgrywki Ligi Ultimate Team Polska, to wyścig został przełożony na inny termin. Powodem było nałożenie się startu z finałem Ligi Mistrzów. Najwidoczniej kierowcy to zapaleni fani piłki nożnej.

W Futureleauef1 Michał awansował na pozycje 3. Jak możemy przeczytać w poście na fanpage’u KBN, ma on chrapkę na pozycję nr 2, do której brakuje mu obecnie 40 punktów. W zasięgu jest też 1 miejsce, do którego strata wynosi 44 punkty.

W Estyma E-Sport Series reprezentant KBN Esports zajmuje obecnie w klasyfikacji generalnej 5 miejsce. Ostatni wyścig udało mu się zakończyć na 2 miejscu.

Amateur League Racing – tutaj walka toczy się głównie o jak najlepsze występy podczas samych wyścigów. Strata w klasyfikacji generalnej jest obecnie zbyt duża, żeby myśleć o zajęciu lepszej pozycji w tabeli. Ostatni wyścig niestety nie był zbyt udany, ponieważ Alfa_Orlen88 zaliczył kilka błędów podczas rywalizacji w deszczu. Najpoważniejszym był poślizg, który zakończył się roztrzaskaniem bolidu.

Pozycje zawodnika KBN Esports w poszczególnych ligach:

  • 5. miejsce w klasyfikacji Ligi Ultimate Team Polska
  • 3. miejsce w klasyfikacji Futureleaguef1
  • 5. miejsce w klasyfikacji Estyma E-Sport Series
  • 8. miejsce w klasyfikacji Amateur League Racing

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.