kbn esport

KBN Esports z rezerwowym oraz zapowiedzią turnieju

KBN Esports pozyskało rezerwowego zawodnika do dywizji CS:GO oraz zapowiedziało własny turniej.

KBN Esports poinformowało swoich fanów, o pozyskaniu rezerwowego zawodnika do zespołu CS:GO. Pojawiła się także informacja o organizowanym przez nich turnieju CS:GO.

Co to za turniej?

Zacznijmy od drugiej informacji. Jak się okazuje, KBN Esports wraz z Pulse E-sport zdecydowało się na organizację wspólnego turnieju CS:GO pod nazwą Movement Cup.

Rozgrywki mają zacząć się 31 stycznia a zakończyć 2 lutego. Pierwsza edycja jest darmowa – dopiero kolejne mają być już z faktycznymi nagrodami. W planach są także turnieje w inne gry – wszystko jednak zależy od zainteresowania obecnymi zmaganiami.

Rezerwowy w KBN

W zespole doszło do jednej małej zmiany. W zasadzie to nawet nie do zmiany, bo do składu dołączył zawodnik rezerwowy w postaci PolQuusa, który niejako został szóstym zawodnikiem KBN.

KBN Esports CS:GO:


Źródło: KBN Esports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.