kbn esports news

KBN Esports z kolejną dawką wyników w Formule 1 #7

KBN Esports z najnowszymi wynikami podczas zawodów F1.

Siódme podsumowanie zmagań zawodnika KBN Esports w czterech ligach Formuły 1.

KBN Esports z problemami

W Lidze Ultimate Team Polska kwalifikacje zapowiadały udany wyścig Michała. Niestety, kierowca Szerszeni wpadł w poślizg i spowodował kontakt z innym uczestnikiem zmagań. Pomimo tego incydentu, ostatecznie zdołał utrzymać się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej.

Zmagania w The Future League z pewnością nie poszły po myśli Michała. Sama organizacja podkreśla, że zarówno wyścig jak i wcześniejsze kwalifikacje, od samego początku nie napawały optymizmem. Ostatecznie kierowca spadł na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Koniec zmagań w Estyma

Zmagania w Estyma E-sports Series zostały zakończone o wiele wcześniej niż początkowo było to zaplanowane. Mimo zajęcia szóstego miejsca w ostatnim wyścigu, Alfa_Orlen88 nie spadł z zajmowanej przez siebie pozycji i ostatecznie zakończył zmagania w lidze na piątym miejscu.

Jeśli chodzi o Amateur League Racing, to z powodu uderzenia w bandę, zawodnik Szerszeni nie ukończył ostatniego wyścigu. Obecnie zajmuje w ligowej tabeli siódme miejsce.

Pozycje zawodnika KBN Esports w poszczególnych ligach F1:

  • 2. miejsce w klasyfikacji generalnej Ligi Ultimate Team Polska
  • 5. miejsce w klasyfikacji generalnej The Future League
  • 5. miejsce w klasyfikacji generalnej Estyma E-Sport Series
  • 7. miejsce w klasyfikacji generalnej Amateur League Racing

Źródło: KBN Esports


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.