kbn esport

KBN Esports przegrywa spotkanie w Movement Cup oraz traci zawodnika

KBN Esports CS:GO notuje na swoim koncie porażkę w Movement Cup oraz traci jednego zawodnika.

KBN Esports nie ma ostatnio szczęścia do pozytywnych wiadomości. Najpierw ich zespołowi CS:GO przytrafiła się porażka w  Movement Cup. Następnie pojawiła się informacja o odejściu jednego z podstawowych zawodników drużyny.

Odejście gracza

Jak dowiedzieliśmy się z posta zamieszczonego na fanpage’u KBN Esports, z zespołem pożegnał się niedawno Kacper Unikal Chapski. W ostatnim czasie zawodnik ten nie miał zbyt wiele czasu na granie z drużyną.

W związku z takim obrotem spraw, Kacper postanowił podjąć decyzję o odejściu ze składu – robiąc tym samym miejsce dla bardziej aktywnego gracza.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na uzupełnienie brakującej luki w zespole. Miejmy nadzieję, że problemy kadrowe nie wpłyną na przyszłe wyniki drużyny KBN.

Skład KBN Esports CS:GO wygląda obecnie następująco:

Pierwsza przegrana

Jak dobrze wiecie z poprzedniego newsa, zespół CS:GO reprezentujący KBN Esports bierze udział w Movement Cup. Swoje pierwsze spotkanie rozegrał 2 lutego. Przeciwnikiem była formacja Elbeka Gamers. Sam mecz odbył się w systemie BO3.

Ostatecznie KBN Esports przegrało to spotkanie wynikiem 0:2. Na na mapie Inferno padł wynik 16:6 dla oponenta, natomiast Train zakończył się rezultatem 16:12, także na korzyść Elbeki.

Źródło: KBN Esports


Zachęcamy do skorzystania z naszej listy ogłoszeń, gdzie możecie zamieścić informacje na temat rekrutacji lub oferowanych usług – wystarczy tylko się zarejestrować!

Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku.