kbn esports news

KBN Esports odpada z Joker Cup

Dywizja KBN Esports CS:GO zakończyła zmagania w Joker Cup.

Dość szybko zakończyła się przygoda KBN Esports z turniejem CS:GO Joker Cup. W tle pojawiły się jednak pewne nieścisłości.

Szybkie pożegnanie się z turniejem

KBN Esports w czwartek o godzinie 18:30 rozegrał swój pierwszy mecz fazie play-off turnieju Joker Cup. Stawką oczywiście był awans do półfinału. Przeciwnikiem Szerszeni była formacja Genius Identity.

Mimo starań KBN, to rywale byli lepiej przygotowani do spotkania. W efekcie wygrali dwie mapy i wyrzucił KBN z turnieju.

Wynik spotkania KBN Esports w play-offach Joker Cup:

  • KBN E-Sports 16:10 Genius Identity (Nuke)
  • KBN E-Sports 16:6 Genius Identity (Train)

Problemy podczas rozgrywek

O ile z samą przegraną KBN raczej nie można się sprzeczać, to już przebieg turnieju – a w szczególności ostatniego spotkania Szerszeni, pozostawiał wiele do życzenia.

Podczas meczu z Genius Identity nastąpiły komplikacje, które raczej nie zdarzają się zbyt często. Na serwer nie mógł wejść trener KBN. Ostatecznie administracja podjęła decyzję o zresetowaniu serwera – tylko po to, by mogły na niego wejść… Same ekipy.

Nie był to jednak koniec problemów. Od razu po starcie drugiej mapy, serwer się wykrzaczył, zostawiając zawodników obu ekip, chwilowo na lodzie. Ostatecznie jednak udało się dograć to spotkanie, a KBN musiało zaakceptować końcowy wynik.

Źródło:  KBN E-Sport


Jeśli masz do nas jakieś pytania, to wyślij je nam poprzez formularz kontaktowy – postaramy się odpowiedzieć na nie tak szybko, jak tylko się da.

Zapraszamy także do obserwowania naszego profilu na Facebooku oraz Twitterze.